جدیدترین کتاب احمد قابل با عنوان «وصیت به ملت ایران» در فضای مجازی منتشر شد

جدیدترین کتاب قابل با عنوان «وصیت به ملت ایران» در فضای مجازی منتشر شد

به مبارکی عید سعید غدیر خم جلد پنجم مجموعه آثار زنده یاد احمد قابل با عنوان «وصیت به ملت ایران یادداشتها و مصاحبه ها ۹۱-۱۳۸۸» در ۴۲۰ صفحه منتشر شد. این کتاب در بخش کتاب های وبسایت، قابل دسترسی است. وصیت به ملت ایران که قرار بود در شب هفت وی منتشر شود، با چند روز تأخیر در شبی منتشر می شود که قابل آنرا بسیار دوست داشت؛ شب ولایت امام علی (ع) و در دادگاه نیز در دفاع از حیثیت امیرمؤمنان (ع) زیباترین و ماندگارترین سخن خود را بر زبان رانده بود.

عبارت تاریخی وی در دفاع از حیثیت امیرمؤمنان زینت بخش پشت جلد کتاب است: «البته این وظیفه‌ی هر مسلمانی است که از حیثیت علی بن ابیطالب (ع) و ساحت دین خدا و پیامبر عزیز (ص) در برابر این جسارت‌ها دفاع کند.»

این کتاب حاوی کلیه‌ی دیدگاههای منتشر شده احمد قابل در فضای مجازی در دوران جنبش سبز ملت ایران است
دیگر مجلدات مجموعه آثار قابل نیز به‌تدریج منتشر خواهد شد.

لینک دانلود فایل pdf کتاب وصیت به ملت ایران

۸ نظر برای این مطلب

  1. سلام خوشحالم که شرایطی فراهم کردید تا علاقه مندان به استاد بتوانند آثارتاثیر گذار آن مرحوم را مطالعه کنند.روحش شاد

  2. روحش شاد و یاد همیشه مستدام.

  3. با سلام خداوند روح پاکش را قرین رحمت الهی و با مولایش علی بن ابی طالب (ع) محشور نماید از این که آثار استاد رابرای نسل امروز جهت آشنایی با تعالیم اسلام رحمانی منتشر مینماید سپاسگزارم منتظر آثار جدید استاد که هنوز انتشار نیافته هستیم یاعلی خداوند نگهدار شما باشد

  4. متاسفم برای خودم که این بزرگمرد رو دیر شناختم…روحش قرین رحمت پروردگار.

  5. روحشون شاد. از بند این دنیا و ظالمانش رهایی یافتن. خدایش با مولایش همنشین گرداند. و آرزوی صبر جمیل برای خانواده گرامی شان.

  6. واقعا حیف. حیف.
    خوبان میروند و بد ها می مانند

  7. باعث تاسفه که خیلی دیر با اندیشه های این مرد آشنا می شم.. صد حیف .. ایشان تازه به مرحلۀ ثمردهی رسیده بودند.. افسوس

  8. در مورد این مرد بزرگوار زیاد نمی‌دونستم ولی خیلی خوشحالم که ایشون رو شناختم. نمونه‌ی یک انسان واقعی هستند شجاعت و ایستادگی ایشان در طول زندگیشان باعث به جا ماندن نام نیک و الگویی برای تمام ماست. هر چند که در توان ما نیست که مثل او باشیم.