پیام خانواده قابل به مناسبت درگذشت احمد قابل

بسم الله الرحمن الرحیم
«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلو تبدیلاً»
دانشمند فرزانه، مجتهد نو اندیش، پژوهشگر ژرف اندیش، منادی اسلام رحمت، مدافع حقوق ملت، آزاد مرد دلیر استاد احمد قابل به دیدار معبودش شتافت. با قلبی آکنده از غم و اندوه و دیدگانی اشکبار پیکر رنجورش را به سوی حرم رضوی (علیه السلام) و آرامگاهش تشییع خواهیم کرد. مراسم ساعت ۸:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۹۱/۸/۳ در صحن آزادی با قرائت خطبه و نماز شروع و سپس در ورودی بهشت رضا تا مزارش تشییع خواهد شد.

همچنین مراسم ختم ایشان روز پنجشنبه صبح از ساعت ۹ تا ۱۱ و عصر از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در مسجدالنبی واقع در خیابان کوهسنگی، و جمعه صبح از ساعت ۹ تا ۱۱ درحسینیه انصار الحسین واقع در خیابان امام خمینی، میدان ده دی برگزار میگردد.
از همه ی بستگان و علاقه مندان تقاضا داریم از آوردن تاج گل، پرده و تراکت خودداری نمایند و بنا به توصیه ی مادر و همسرِ ایشان، عزیزان در کلیه ی مراسم ها آرامش خود را حفظ کرده و به بهانه جویان میدان ندهند.
خانواده مرحوم قابل

۱۳ نظر برای این مطلب

 1. یادش بخیر
  از شمار دوچشم یک تن کم
  وز شمار خرد هزاران بیش

 2. با چشمانی اشکبار عروج ملکوتی آیت الله قابل به همسر و دختر محترمه ایشان و همچنین خانواده معززشان تسلیت عرض میکنم. فقدان این اندیشمند بزرگ و عالم متفکر ضایعه ای بس بزرگ برای تمام ملت ایران است. روحش شاد و راهش مستدام باد.

 3. سلام. نمی دونم چی بگم فقط خدا بهتون صبر بده. واقعا دوستشون داشتم به همه تسلیت میگم

 4. درگذشت دانشمند بزرگ اسلام را به خانواده و بستگان و دوست دارانش تسلیت عرض میکنم.
  هر چند شناختی از ایشان نداشتم و این افتخار و نداشتم که در حیات ایشان او رابشناسم، ولی بعد شناخت کمی که از ایشان پیدا کردم خیلی از این جهت که او را نشناختم متاثر شدم.
  روحش شاد

 5. دو انسان درزندگی من خیلی تاثیر داشتند.. هدی صابر، احمد قابل.. روح هر دوعزیز شاد

 6. درگذشت استاد عزیز، احمد قابل شیر مردی از دیار آفتاب را به خانواده ایشان تسلیت عرض می نمایم.
  مرا و همشهریانم را در غم از دست دادن عزیزتان شریک بدانید
  حامد
  خراسان جنوبی
  فردوس

 7. به نام خدا
  ارتحال دانشمند فرزانه را به ملت شریف ایران وخانواده شریفشان تسلیت گفته . ایران با داشتن مردانی این چنینی هرگز درجهل نادانی فرو نخواهدرفت.خدایش بیامرزد.

 8. به نام خدا.
  ای کاش زودتر با ایشون آشنا میشدم.
  چه مرد بزرگی. خدا بیامرزدشون.
  من وب خودمو تقدیم به ایشون کردم

 9. با سلام

  سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز مرده آن است که نامش به نکویئ نبرند

  روانش شاد باد ، از دست … رهایی یافت

 10. به نام خدا
  ارتحال دانشمند فرزانه را به ملت شریف ایران وخانواده شریفشان تسلیت گفته . ایران با داشتن مردانی این چنینی هرگز درجهل نادانی فرو نخواهدرفت.خدایش بیامرزد.

 11. ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم آن مرحوم از خداوند برایش رحمت و رضوان می‌طلبم. کاش زودتر با ایشان اشنا می شدم. براستی گفته اند بزرگان در این دنیا گمنام زندگی می‌کنند و بعد از مرگ متولد می‌شوند.

 12. با سلام.من به عنوان یک دانشجو که در مشهد ساکنم وقتی متوجه ایشون شدم که خیلی دیر شده بود.ازین بابت برای خودم متاسفم. رندان تشنه لب را آبی نمی دهد کس گویی ولی شناسان رفتند ارین ولایت

 13. ahmade ghabe shame forozanisast ke hargez khamoosh namishavad