- شریعت عقلانی – احمد قابل - http://www.ghabel.net/shariat -

آخرین اخبار از وضعیت احمد قابل ۱۶ شهریور ۱۳۹۰

Posted By احمد قابل On شهریور ۱۶, ۱۳۹۰ @ ۱۱:۵۹ ب.ظ In اخبار | No Comments

امروز آقایان سید محمد خاتمی، سید محمدرضا خاتمی، حجةالاسلام احمد منتظری و سعید منتظری ضمن گفتگوی تلفنی و پیگیری وضعیت جسمی احمد قابل، برای ایشان آروزی سلامتی و بهبودی کردند.

همچنین حضرت آیت الله بیات زنجانی طی تماس تلفنی با همسر احمد قابل، در جریان آخرین وضعیت جسمی قابل قرار گرفته و برای ایشان آرزوی سلامتی نمودند.

در پی اینکه آقای قابل از بهداری زندان، با پابند به بیمارستان ولیعصر منتقل شده بود و همچنان مأموران زندان پابند ایشان را باز نکردند، همسر احمد قابل با مراجعه به دادسرا اظهار داشته که: “ایشان حتی توان ندارند به تنهایی حرکت کنند و غذا بخورند، نمازشان را خوابیده می خوانند، چطور ممکن است که فرار کنند؟ آیا دستمزد کسی که چندین سال برای این نظام زحمت کشیده و در جبهه مجروح شده این است؟” بلافاصله از دادسرا به مأموران همراه آقای قابل دستور داده می شود که پابند ایشان باز شود. ضمنا با تودیع وثیقه از سوی خانواده وی، مقرر گردیده است مأموران زندان از فردا مرخص شوند.

نظر به اینکه مشکل جسمی آقای قابل، وجود تومور مغزی تشخیص داده شده، با نظر پزشک متخصص قرار است فردا(پنج شنبه ۱۷شهریور ۹۰) ایشان مورد عمل جراحی قرار گیرند.

احمد قابل در گفتگوی تلفنی، ضمن اشاره به اینکه اثر جراحی پزشکان، تنها با اراده خداوند تعالی میتواند مؤثر باشد و به شفا منجر شود و ما راضی به رضای اوئیم، گفتند: دعا همانی است که بین دل انسان با خدا و با هر زبانی میگذرد. از خدا بخواهید که مداوای متخصصان را اثر دهد تا بتوانند بیماری را درمان کنند.

از همه دوستان ایشان درخواست داریم برای سلامتی ایشان دعا کنند.


Article printed from شریعت عقلانی – احمد قابل: http://www.ghabel.net/shariat

URL to article: http://www.ghabel.net/shariat/1390/06/16/1006

مطالب مورد نظر متعلق به سایت شخصی احمد قابل بوده و برداشت و استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است