تغییر آدرس وبلاگ ازنگاه من

به نام خدا و با سلام

دو سه روز است که کودتاچیان، تحمل مراجعه‌ی حتی کمتر از بیست نفر(پس از فیلتر کردن) به وبلاگ «از نگاه من» را نداشته و امکان بروز‌سازی را از بین برده اند.

برای رفع این مشکل و تا اطلاع ثانوی (و شاید برای مدتی طولانی) دوستان و مخاطبان آن وبلاگ، می‌توانند به آدرس؛

http://aghabel.blogspot.com

مراجعه کنند. این آدرس هم به همان نام «از نگاه من» معرفی شده است.

با سپاس

احمد قابل

۵ نظر برای این مطلب

 1. قربون شما برم من اقای قابل

 2. قربون شما برم من اقای قابل

 3. سلام
  جناب آقای قابل
  بنده و برادر کوچکترم به طرز عجیبی به شما علاقمندیم! و فرمایشات شما را چه در زمینه مذهبی و چه در زمینه سیاست می پسندیم و قبول داریم.
  دو تا خواهش دارم: اول اینکه نگاهی کوتاه به وبلاگ بنده بیندازید، دوم اینکه غیر از قرآن و تفسیر و نهج البلاغه که مطالعه می کنم لیست کوتاهی از کتاب های لازم برای احمد قابل شدن! به بنده ارائه کنید.
  آرزوی سلامت و سعادت روزافزون برای شما و برادر گرامیتان دارم.

 4. سلام. خیلی کار خوبی می‌کنین اگه برین به همون بلاگ‌اسپات. چون امن هست و هرگز کسی نمی‌تونه اون رو ببنده و مطالب خواندنی شما رو کلن پاک کنه. اگه امکان بکاپ گرفتن از این بلاگ فعلی شما هست، و انتقال کل مطالب به اونجا، حتمن این کارو انجام بدین. اگه بلد نیستین، خب بپرسین از این و اون. منم بلد نیستم. ولی کافیه یه پست بذارین و کمک بخوایین، حتمن یکی کمک می‌کنه دیگه.
  موفق باشین

 5. سلام. خیلی کار خوبی می‌کنین اگه برین به همون بلاگ‌اسپات. چون امن هست و هرگز کسی نمی‌تونه اون رو ببنده و مطالب خواندنی شما رو کلن پاک کنه. اگه امکان بکاپ گرفتن از این بلاگ فعلی شما هست، و انتقال کل مطالب به اونجا، حتمن این کارو انجام بدین. اگه بلد نیستین، خب بپرسین از این و اون. منم بلد نیستم. ولی کافیه یه پست بذارین و کمک بخوایین، حتمن یکی کمک می‌کنه دیگه.
  موفق باشین