اخلاق انسانی/۲

اخلاق انسانی (۲)

در شب های دهه ی آخر ماه رمضان ، که احتمال درک لیلة القدر را به آدمی می دهد ، پس از برترین عبادت ، یعنی تفکر ، قرائت و توجه به معانی دعای بیستم صحیفه ی سجادیه ، با عنوان مکارم الأخلاق را اکیدا به همه ی دوستان سفارش می کنم .

حقیقتا دعا را در عالیترین مضامین اخلاقی انسانی ، به ما می آموزد . باشد که آن مضامین عالی ، ما را به خود جذب کند و در زندگی انسانی ، یاریگر ما باشد ( ان شاء الله ) .

التماس دعا

 

۷ نظر برای این مطلب

 1. از آشنایی با بلاگتون خوشحال شدم.

 2. با سلام خدمت دوست عزیز و با آرزوی قبولی عبادات شما در ماه مبارک رمضان و مخصوصا شب های با ارزش قدر.وبلاگ من به روز شد.منتظر نظرات سازنده شما در نوشتن مطالب آینده خودم هستم…با آرزوی موفقیت…. دوستدار تو_علی

 3. جناب آقای قابل یکی دو سوال داشتم:

  ۱-چرا در سوره نسا قرآن به مردان  دستور داده است زنانتان را بزنید؟در حالیکه شما معتقد به تساوی حقوق زن و مرد هستید؟آیا شما به مطلق بودن احکام قرآن در همه زمانها معتقدید؟ وقتی که احکام قرآن در طول ۱۳ سال به ناسخ و منسوخ تبدیل می شود(منظور پس از هجرت به مدینه است)چه دلیلی وجود دارد که بعد از چندین قرن به آن پایبندباشیم؟ببخشید اگر این سوالات پراکنده بود.

 4. با سلام و درود

  لطفا بفرمائید در مورد حجاب در کدوم متن و در چه تاریخی میتونم از نوشته هاتون تو وبلاگ استفاده کنم.متشکرم.

 5. پیام کوبنده تان به حاضران حسینیه ارشاد حقیقتاً حق مطلب را ادا کرد. خدا طول عمر و سلامتی تان دهد.

 6. سلام.یک سوال داشتم:شما که معتقدید که حجاب سر و گردن واجب نیست و همچنین معتقدید فرق چندانی بین ازدواج موقت مسلمانان و روابط آزاد غربیان(جز در ذکر صیغه)وجود ندارد می شود بگویید پس از نظر شما چه فرقی بین بعد اجتماعی زندگی یک مسلمان با غیر مسلمان وجود دارد؟

 7. جناب قابل

  چگونه می توانم از شما سوالهای خود را بپرسم؟