عذر خواهی به دلیل تأخیر دوماهه در انتشار مطالب جدید

به نام خدا

از بازدیدکنندگان محترم نسبت به تاخیر نزدیک به دوماه ٬در مورد انتشار مطالب جدید عذرخواهی می کنم . با توجه به کارهای لازم در مورد معالجات پزشکی٬ مجبور به سفر به ایران شدم و اکنون پس از جراحی و طی دوران نقاهت ٬ نه تنها برای خروج از کشور با ممانعت ماموران اطلاعاتی مواجه شده ام که پاسپورت ٬ کامپیوتر و نوشته های علمی ام را نیز توقیف کرده اند .گرچه گفته اند که آنها را باز می گردانند ولی تا آن موقع ٬ همچنان باید صبوری ورزید و منتظر ماند . شاید می خواهند مارا هم زورکی از جمله ی « منتظران » قرار دهند و فکر می کنند که در حالت عادی ٬ ما به انتظار عدالت ننشسته ایم!!

پس به امید روزی که با مطالب جدید ٬ در خدمت بازدید کنندگان محترم باشم و هرچه زودتر این اتفاق ٬ عملی گردد .

ضمنا از کلیه ی دوستانی که در این مدت دو ماهه ٬ با آدرس ( هات میل ) با من تماس گرفته اند ٬ درخواست می کنم که با آدرس جدید ( ghabel@gmail.com ) مجددا تماس بگیرند و در صورت لزوم مطالب قبلی خود را تکرار کنند ٬ چرا که آدرس قبلی بکلی بسته شده است و من به آن دسترسی ندارم .

بدرود…

۶ نظر برای این مطلب

 1. آقا جان چه ایده ای بدهیم؟! شما را به دردسر انداخته اند. حال خدا کند گرفتاری بیشتری نصیبتان نشود. عجب دنیایی شده این دنیای ٬دینداران زورپرست٬ اصلاً آقا می دانید چه می خواهند این نودولتان؟

 2. نوشته مرا در گویا بخوانید
  http://mag.gooya.com/politics/archives/035898.php
  پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۴
  آیا ولایت آقای خامنه ای دستور اسلام است؟ حسین خداداد

 3. سلام، جناب قابل، الساعه از بیماریتان مطلع شدم، خبر ممنوع الخروج شدنتان را دیدم، ولی خبر بیماریتان را خیر.  انشاءا.. هر چه زودتر بهبودی کامل حاصل شود.  خداوند به حضرتعالی صحت و سلامت، سربلندی و عزت فوق عزت عطا فرماید.

 4. سلام علیکم ، اول اینکه برایتان آرزوی سلامتی می کنم ، دیگر اینکه در جایی حلالیت می طلبیدم که با به اصطلاح ( وبلاگ ) شما آشنا شدم ، غرض از مزاحمت هم فرق تعقل و تفکر در قرآن ، روایات و همچنین فرمایشات شماست که در مطلب قبلی شما نیز آمده است . ممنون از بیانش ، بازهم سلام علیکم والسلام .

 5. الخیر فی ماوقع استاد
  برادران اطلاعات دلشان نیامده ما در ماه مبارک از فیض محضر شما محروم باشیم!
  امیدوارم امسال در برنامه های مختلف ماه مبارک بتوانیم از سخنان شما استفاده کنیم

 6. استاد من از نوشته های شما بسیار استفاده می کنم. اگر لطف کنید و در مورد مواردی که زن باید از مرد تمکین نماید بنویسید ممنون می شوم. موفق باشید.