رد صلاحیت

۱- شورای نگهبان از یک‌سو با تعیین شرایط  قانونی برای نامزدی ریاست جمهوری  از طریق مجلس  مخالفت کرده است و از سوی دیگر، معترض است که افراد  فاقد صلاحیت، نام‌نویسی می‌کنند!!

۲- بهترین بهانه برای رفتار غیر قانونی شورای نگهبان در رد صلاحیت های گسترده و موجه جلوه دادن آن، حضور و ثبت نام افراد فاقد صلاحیت است. اقدامی که توجیه‌ کننده‌ی رفتار غیر قانونی با نمایش ظاهری قانونی است.

۳- رد صلاحیت افرادی از نمایندگان سابق مجلس همچون؛ خانم رفعت بیات و آقایان اعلمی و شعله سعدی و دیگرانی که صلاحیت داشتند، با وضعیت فعلی قوانین کشور، فاقد وجاهت قانونی است و عمل بر خلاف «عهد و پیمان» بین حاکمیت و ملت(قانون اساسی) و درنتیجه خلاف شریعت محمدی(ص) است.

۴- باید از این عمل شورای نگهبان تبری جسته و به آن اعتراض شود. می‌توان صداقت نامزدهای باقی‌مانده را در اعتراض به این عملکرد و سلب حقوق شهروندان، سنجید و آن را نیز در کنار سایر مشخصات مطلوب، برای ارزیابی نامزدها بکار گرفت.

خدایا چنان کن سرانجام کار//تو خوشنود باشی و ما رستگار

۳۰ اردی‌بهشت ۱۳۸۸ ……………… فریمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>